KONST / Litografier / Färglitografi 11744445
nr 1174 4445
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 25/30, motivet: 48x58 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:18:03
9/4 18:13:03
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare